Програмна схема

Понеделник

  • 14:00 – „Приемната“ – публицистично предаване с Анелия Велинова и Владислав Кацарски
  • 16:30 – „Без коментар“ – скандална или любопитна фактология с Анелия Велинова
  • 18:00 – „Euro dance power“ – предаване за танцувална музика от 90-те години на XX век с Христо Райков
  • 19:00 – Спортно шоу „Fair play“ с Иван Любомиров
  • 22:00 – „Литературен салон“ – радиотеатър

Вторник

  • 0:00 – Спортно шоу „Fair play“ (повторение)
  • 8:30 – „Литературен салон“ – радиотеатър
  • 10:00 – „Без коментар“ (повторение)
  • 11:00 – Спортно шоу „Fair play“ (повторение)
  • 16:00 – „Грамофон“ – предаване за българска поп и рок музика с Десислав Димов
  • 18:00 – „Приемната“ (повторение)
  • 20:00 – „Часът на музикалния редактор“ – музиката на световно известни творци с Димитър Захариев
  • 21:00 – „Амор латино“ с Руми Рафет

Сряда

  • 10:00 – „Без коментар“ (повторение)
  • 10:30 – „Грамофон“ (повторение)
  • 12:00 – „Приемната“ (повторение)
  • 14:00 – „Biography“ – предаване за хора, подписали Земята с Анелия Велинова
  • 16:00 – „Накратко с Брайл FM от Варна“ на Светлозар Алексиев, автор и звукорежисьор. Пред микрофона: Йоана Минева
  • 18:00 – „Вечери на Кръста“ – предаване за новоизлезли книги
  • 20:00 – „Време е за рок“ с Владислав Кацарски
  • 22:00 – „Литературен салон“ – радиотеатър

Четвъртък

  • 8:30 – „Литературен салон“ – радиотеатър
  • 10:00 – „Biography“ (повторение)
  • 14:00 – „Вечери на Кръста“ (повторение)
  • 16:00 – „Грамофон“ (повторение)
  • 18:00 – „Любовта, без която не можем“ (повторение)
  • 21:00 – „Мръсни приказки“

Петък

  • 15:00 – „Любовта, без която не можем“ – предаването за литература с Анелия Велинова и Владислав Кацарски
  • 18:00 – „Бинокъл“ – технологии и иновации от България и света с Анелия Велинова и Владислав Кацарски. Редактор: Стефан Цвятков
  • 22:00 – „Литературен салон“ – радиотеатър

Събота

  • 8:30 – „Литературен салон“ – радиотеатър
  • 10:00 – „Златни приказки“ – за най-малките
  • 12:00 – „Бинокъл“ (повторение)
  • 13:00 – „Ловци на вицове“ – хумористично предаване с Димитър Захариев и Руми Рафет
  • 16:00 – „Любовта, без която не можем“ (повторение)
  • 20:00 – „Брайл FM Лайф“ – концерти на известни музиканти
  • 22:00 – „Euro dance power“ (повторение)

Неделя

  • 11:00 – „Накратко с Брайл FM от Варна“ (повторение)
  • 12:00 – „Biography“ (повторение)
  • 13:00 – „Под лозата“ – фолклорно предаване с Димитър Захариев
  • 15:00 – „Ловци на вицове“ (повторение)
  • 16:00 – „Грамофон“ (повторение)
  • 18:00 – „Вечери на Кръста“ (повторение)
  • 20:00 – „Часът на музикалния редактор“
  • 21:00 – „Амор латино“ (повторение)
  • 22:00 – „Време е за рок“ (повторение)